probusubezpieczenia.pl

O NAS

Najbardziej satysfakcjonujące dla nas jest zadowolenie klienta. Doświadczenie jakie nabyliśmy będąc na rynku ubezpieczeniowym od 1996 r. pozwoliło nam spełniać ich indywidualne oczekiwania i potrzeby. Sprzedajemy już od ponad 25 lat produkty ubezpieczeniowe życiowe i majątkowe: komunikacyjne, turystyczne, rolne, firmowe jak również od nieruchomości.

Szeroki zakres ubezpieczeń pozwala nam dopasować odpowiednie warunki do sytuacji życiowej w jakiej aktualnie znajduje się klient.

Dokładność, terminowość i komunikatywność to cechy wyróżniające nas szczególnie w sytuacjach kryzysowych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Otrzymają Państwo profesjonalną pomoc w doborze najkorzystniejszego dla siebie ubezpieczenia.

0
Lat doświadczenia
0
Towarzystwa ubezpieczeniowe w ofercie

Menu

O Nas

Oferta

Kontakt

Informacje Kontaktowe

placeholder(1)

87-100 Toruń, ul. Gałczyńskiego 45

telefon biały

+48 566 645 188

Fotoram.io

probus@probusubezpieczenia.pl

facebook

Menu

O Nas

Oferta

Kontakt

Informacje Kontaktowe

placeholder(1)

87-100 Toruń, ul. Gałczyńskiego 45​

telefon biały

+48 566 645 188

Fotoram.io

probus@probusubezpieczenia.pl

Polityka prywatności

Informacje prawne

facebook

Klauzula informacyjna

Szanowni Państwo,

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Administratorem Danych Osobowych jest Probus – Piotr Węglerski z siedzibą przy ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 45, 87-100 Toruń, NIP: 8790089581, REGON: 870623807. Informujemy, że pozyskane dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie w celu, dla którego zostały nam udostępnione. Podanie danych jest całkowicie dobrowolne, jednakże ich niepodanie może uniemożliwić osiągnięcie celu. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania oraz o prawie wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych w przypadku stwierdzenia, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016. Informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie.  Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych, w tym realizacji przysługujących praw znajdują się TUTAJ.